"אחים ללא יריבות"

"אחים ללא יריבות" (הגדל)

איך לעזור לילדיכם לחיות כך שגם אתם תוכלו לחיות"

מאת אדל פייבר ואיליין מייזליש,

הביאה לתרגום בעברית:שושנה הימן

הוצאת "לייף סנטר", 1999, 205 עמודים


הספר רואה אור בעקבות הצלחת הספר הראשון של אותן המחברות, "איך לדבר כך שהילדים יקשיבו ולהקשיב כך שהילדים ידברו"."אחים ללא יריבות" מעניק להורים ולאנשי מקצוע מיומנויות נוספות לעזור לילדים להסתדר ביחד וליצור אווירה של שיתוף פעולה וכבוד הדדי במקום יריבות ותחרות.כמו בספר הראשון בסדרה, היתרון העצום של ספר זה הוא בכך שהוא ערוך כספר הדרכה ידידותי לקורא, מעשי ושימושי, בלשון פשוטה מלווה בהדגמות ובאיורים.


הספר עוסק בנושאים כגון הסכנות הטמונות בהשוואות, מיקוד בצרכיו האישיים של כל ילד בצורה ייחודית, איך להתייחס להתקוטטויות בין הילדים, ועוד.


"אחים ללא יריבות" מציגה הצעות יצירתיות העוזרות לילדינו לנתב מחדש את תחושותיהם הקשות לדרכים חיוביות לפתרון בעיות.למרות השוני והמתח הטבעי הקיים בין אחים, אנו מסוגלים להסיר את המכשולים כך שילדינו יוכלו לחיות ביחד עם רגישות ואכפתיות לצרכי הזולת.


תוצאות המחקרים שבוצעו בארצות הברית מצביעות על כך שאלו שהשתמשו במיומנויות המתוארות בספר שיפרו באופן משמעותי, ניכר ובר-קיימא את איכותם של חיי המשפחה.החוקרים אף גילו כי מיומנויות אלה מתאימות באותה מידה לילדים בני כל הגילים.


למידע נוסף, נא להתקשר ללייף סנטר, שושנה הימן, טל: 9063153 - 03

"איך לדבר כך שהילדים יקשיבו ולהקשיב כך שהילדים ידברו"


מאת אדל פייבר ואליין מייזליש

הביאה לתרגום בעברית:שושנה הימן

הוצאת "לייף סנטר", 1999, 210 עמודים


ספר זה מציג לקורא הישראלי את ניסיונן של המחברות, מורות בניו יורק, בניהולן סדנאות להורים, מורים, מנהלים, אנשי סגל בבתי ספר, בתי חולים, מתנ"סים, וכדומה.


פייבר ומייזליש עבדו במשך שנים עם פסיכולוג הילדים ד"ר חיים גינות ז"ל.

שיטתן של פייבר –מייזליש מבוססת על דו-שיח מתמשך עם הילד, כדי לחשוף את הפוטנציאל הטמון בו ולטפח אותו, במקום לכפות עליו עמדות, דעות, או רגשות של המבוגר.באמצעות מיומנויות התקשורת ניתן ליצור אקלים של אמון, כבוד הדדי, ושיתוף פעולה.


הספר מלווה באיורים והדגמות.בין הנושאים שבהם הספר עוסק: התמודדות עם רגשות הילדים, השגת שיתוף פעולה ללא נדנודים, חלופות לענישה, עידוד העצמאות, ועוד.


בשנת 1990 חברה הוועדה למניעת אלימות בילדים של מדינת ויסקונסין לגוף מקביל מטעם אונ' ויסקונסין בתכנית תלת-שנתית לחינוך הורים.לאחר בדיקות נרחבות הם בחרו ב "איך לדבר כך שהילדים יקשיבו…"כתוכנית ההדרכה שלהם.התכנית קיבלה ציוני הערכה גבוהים מהמשתתפים, כמו גם בקנה מידה ארצי.

 

מחיר שלנו/Our price : 75.00 ₪
כולל דמי מישלוח

ספרים נוספים:

עבור לתוכן העמוד